Echolokátor: Anhedonik – Frustration

Echolokátor: Anhedonik – Frustration

Není tomu dávno, co drtil struny v kytarové kapele. U hluku zůstal, avšak poté, co přesedlal k mašinkám, pod jeho rukama značně zesyntetičnil. Frýdecko-místecký elektronik Anhedonik spjatý s kolektivem Gin&Platonic představuje po měsících nočního prozkoumávání terra novy sebevědomý debutový track Frustration

Kovově chladný montážní rej abstraktně, a přitom zcela hmatatelně podtrhuje svůj název. Přelévá se v nepravidelné atmosférické sinusoidě a postupně k sobě lepí hlasové, deformované samply, synťákové podkresy či nepříjemně bodající glitchové ostří. Vycizelované motivy si během necelých tří minut střihnou několik kol a repeticí, aniž by se dostavil pocit zbytečného opakování. Představte si kolážování The Books s ambicemi rozjet introvertní, na psychiku zhoubnou elektropárty a jste doma. Budeme s napětím sledovat, kam se Anhedonikovy kroky dále vydají.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.