Echolokátor: M4REKG – That Feeling

Echolokátor: M4REKG – That Feeling wellart.cz

Disharmonie nepříjemně noisové elektroniky a slídivých beatů, hluboko posazený zkreslený hlas, skrytí démoni vylézají na povrch, abychom se s nimi poprali. Roztříštěná kompozice se svou kakofonií snaží záměrně navodit celotělovou husí kůži a o to více pak překvapit vysvobozením v podobě hmatatelné pochodové melodie, v níž vibrují akordeonové tóny a tesknost jednohlasu navrstveného do chorálového kánonu. Naděje vykřesaná z beznaděje, hned vzápětí ukončená dalším přívalem znepokojujících smyček.

„Je to song o depresi a pocitech bilancování, útěku, beznaději, zkrátka o všem, co se mi děje až podezřele často.“ Tolik k singlu That Feeling brzkého debutanta české elektronické scény, který se schovává pod monikerem M4REKG. Původem ostravský, nyní v Praze usazený grafik, designér a multiinstrumentalista pojmenoval svou albovou prvotinu Singledom a vyjít by měla koncem roku. Každá píseň na desce se přitom dočká svého videoklipu a podtrhne tak audiovizualitu, kterou by se M4REKG rád prezentoval. Ostříme zrak i uši na další náznaky.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.