Ostře sledované songy: Lesní zvěř – Ještě je co ztratit (feat. Jan Těsnohlídek ml.)

To co jsme měli / jsme ztratili / každej v sobě / i v sobě navzájem /

Díváme se na sebe / lituješ mě / lituju tě / něco říkáme /

Cizí si navzájem / cizí / sami sobě /

Láska je prchavá, stejně tak lidská duše. Stárneme, postupně se odcizujeme, to krásné hravě zapomínáme, ztrácíme svět kolem nás i v sobě. Věčný koloběh. Lesní zvěř s novou deskou Movable Feasts baví, míchá emocemi a v jistém bodě i přesahuje směrem k současné literární produkci. Činí tak ve skladbě Ještě je co ztratit, k níž namaloval vizuální kabát maskovaný všeuměl Kittchen.

Ještě je co ztratit je název básně a nové sbírky Jana Těsnohlídka ml., výrazného autora a hlasu ironické ztracené mladé generace. Právě titulní báseň Lesní zvěř zhudebňuje. Poskytuje smutný jazzový downtempový základ, na němž Těsnohlídek svou typickou, beatnickou kadencí vrství tíživé verše. Zážitek (doslova) dokresluje a umocňuje DIY videoklip z centropenu maskovaného písničkáře Kittchena. Kombinace, která se musí líbit.

Lesní zvěř včera navíc pokřtila Movable Feasts v brněnském Kabinetu Múz. Progresivní a umělecky netradiční objektiv Libora Galii byl u toho, na obrazovou krásu se můžete podívat zde.

Ostře sledované songy k vám posíláme každé pondělí v podvečer na našem facebookovém profilu.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.