Acute Dose, Brno Acute Dose, Brno Libor Galia

Acute Dose vyrazili na turné, budou křižovat Českem i Slovenskem

Jedna z našich nejvýraznějších, přesto tzv. nečesky znějících kytarovek na sklonku zimy vyráží do světa. Jestliže ještě před nedávnem těch koncertů bylo jako šafránu, nyní jich je habaděj. Acute Dose budou propagovat druhé eponymní album, jehož křest jsme zaznamenali na brněnské Skleněné louce. 

Ve zkratce k důvodům, proč je zastihnout, uvádíme v ohledech za nejlepšími alby loňska následovné: „Kapela kolem charismatického frontmana Davida Pšenčíka představuje na II osmičku floutkovských songů, kterým vévodí nápadité kytarové vyhrávky a chytlavé vokály.

Jelikož některá data nemají přesně určený klub v místě konání, bude vhodné sledovat stránky skupiny. Již nyní je ale jasné, že dojde na většinu velkých měst, již dnes (15. 3.) hraje čtveřice v ostravském Klidu, poté se přesune na pár dnů na Slovensko, odkud se vrátí přes zlínský Loft (21. 3.) zpátky do Brna, kde zahraje netradičně po boku Petra Nikla v Moravské galerii (22. 3.). Z velkých akcí pak nejde Acute Dose neminout během Žižkovské noci v Praze (24. 3.) či Olomouckého Majálesu (3. 5.). 

Kompletní, aktualizovaný přehled nabízí stránky skupiny. Ty nakonec slibují koncert ještě Vídni.

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.