Anna K. vyráží na podzimní akustické turné

Zpěvačka Anna K. se rozhodla obléknout své skladby do akustického kabátku a vyrazit s nimi koncertovat. Turné bude součástí boje proti rakovině a část výtěžku půjde na preventivní program pro ženy.

Polovinu písní Anny K. zaaranžoval do akustické podoby americký producent Steve Walsch, který v minulosti pracoval například s Erasure nebo Norah Jones, ale také s českými kapelami Druhá tráva nebo November 2nd. Druhou polovinu repertoáru předělala Anna K. na zkouškách společně se svou koncertní kapelou. „Aranže jsou teď hodně pestré. Přidali jsme dokonce nástroje, které běžně nepoužíváme, jako banjo, dobro, mandolínu nebo hammondky a z kapely Davida Kollera jsme si vypůjčili perkusionistu Víťu Halšku“, dodává zpěvačka. Na turné ji doprovodí kapela Stringerbessant, ve které hrají zpěvák Gary Stringer a baskytarista Jack Bessant, tedy členové anglické skupiny Reef pocházející přímo z městečka Glastonbury.

Vstupenky jsou k dispozici v obvyklých předprodejích.

Anna K. na turné:

17/10 Hranice
, Divadlo Stará Střelnice

19/10 Letovice, sál MKS

24/10 Nový Jičín, Beskydské divadlo

29/10 Domažlice, sál MKS

31/10 Praha, Divadlo Hybernia

04/11 Praha, Divadlo Hybernia

13/11 Ostrava, Dům kultury Akord

14/11 Brno, Semilasso

18/11 Plzeň, Synagoga

25/11 Příbram, Dům A. Dvořáka

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.