Zrní vydají akustické album a vyráží na štreku s Korben Dallas

Zrní Zrní Martina Mlčúchová

Něžný artbrut, uhelnej zen – někdejší motto kladenské skupiny – se v srpnu přetavilo na pražském Střeleckém ostrově do ryzí akustické podoby. Album, které z tohoto vystoupení vyjde pro věrné v limitované edici, obsáhne deset písní. V rámci toho se Zrní vydají na turné s Korben Dallas.

„Spolupráce má pro obě skupiny vynikající efekt,“ uvedl za Zrní její manažer Tomáš Paleta. „V Česku jsou hvězdami spíše Zrní a představují tak Korben Dallas českému publiku. A na Slovensku je tomu přesně naopak.“ Obě skupiny sdílí podobnou cestu už déle, obě si letos v létě zahrály se symfonickým orchestrem – jedni na našich Colours, druzí na jejich Pohodě

Nové akustické album Zrní se bude křtít v 15. prosince v Praze, dříve stihnou s Korben Dallas navštívit ještě Pardubice (19. 11.), České Budějovice (20. 11.) anebo Ostravu (4. 12.). Album bude k dostání výhradně na koncertech nebo e-shopu skupiny. Úplný výčet koncertů Zrní najdete na jejich stránkách. Poslední regulérní album Následuj kojota vyšlo před rokem.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.