Antwon dnes zarapuje Praze, zítra té brněnské

Antwon Antwon

Ze západního pobřeží USA, konkrétně ze San Jose pochází raper Antwon, který si vydobil renomé skvělými mixtapes i spoluprací s parťáky a producenty typu Pictureplane, Matrixxman, Cities Aviv nebo Lil Ugly Mane. Není divu, že jeho vystoupení v pražském klubu Basement se dnes odehraje pod taktovkou A.M.180, kteří jinak stojí za letní festivalovou přehlídkou Creepy Teepee.

Antwon vyšel z undergroundu, konkrétně hardcoreové scény (kromě jiného hrál s noise-punkovou kapelou Leather). Díky tomu je v jeho sólových věcech, zachycených třeba na loňském albu Heavy Hearted In Doldrums slyšet jak taneční vlivy a la LE1F, stejně jako syrovost Death Grips i post-punku obecně,“ uvádí k vystoupení ještě pražští pořadatelé. „V mý hudbě najdeš spoustu popovejch prvků, ale někde vespod jsou temný podtóny,“ dodává sám Antwon.

A také z Prahy brněnské se linou příjemné zprávy: „ke každé vstupence na Antwona dostanete vstupenku na koncert Christiana Fennesze následující den (11. 4.) na Flédě - stačí přijít na koncert Antwona se vstupenkou z předprodeje nebo si koupit na místě a nadiktovat své jméno do seznamu.

Antwon + DJ Sad Andy, Praha – Basement Bar, 9. 4. 15

Antwon + DJ Mary C, Brno – Praha/Fórum pro architekturu a média, 10. 4. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.