Behind the scenes s Kittchenem. Chytněte se do Pastí

Kittchen Kittchen Libor Galia

Kittchenova textově a atmosférou nejsilnější deska Kontakt má druhý videoklip. Pro návrat k diy záběrům si Kittchen vybral skladbu Pasti, přitažlivě schizofrenní záležitost, kde se na pozadí vyklidněné a optimisticky proplouvající kytarové vyhrávky odehrává klasicky úsečná, avšak o to výstižnější premisa zlomených srdcí; romantika v drsných obrazech useknutých noh.

Zajímalo-li vás kdy, jak natáčení Kontaktu vypadalo, nyní můžete nahlédnout pod pokličku. Prostřihy mezi záběry z improvizovaného studia v Úštěku a okenními rozhledy na maloměstské linie či mraky uhánějící oblohou před setměním vykreslí krátký film o desce. A komu by se zdálo, že textu je v Kittchenově zpěvu přeci jen málo, naservíroval mu maskovaný písničkář přímo doprostřed obrazovky alternativní příběh. Matoucí lyric video, co vlastně lyric videem není... (Kdo poznal parafrázi na písničku z Kontaktu?)

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.