Britský punk přivezou do Brna The Boys

The Boys, Brno – Melodka, 20. 10. 12 The Boys, Brno – Melodka, 20. 10. 12

Pokud máte za to, že britský punk jsou hlavně Sex Pistols a The Clash, pak byste neměli zapomínat na další kapelu z této éry a tou jsou The Boys. Navíc teď máte možnost zažít je naživo už 20. října na brněnské Melodce. The Boys vystoupí v téměř úplné původní sestavě ve složení Matt Dangerfield (kytara, zpěv), Casino Steel (varhany, piano, zpěv), Honest John Plain (kytara, zpěv) a Vom Ritchie (bicí). Koncert je výjimečný i tím, že se jedná o jediné vystoupení ve střední Evropě. Předskokanem bude kanadská post-punková kapela Crusades.

The Boys stáli u zrodu britské punkové vlny, jeli společné turné například s The Ramones nebo Johnem Calem, vydali čtyři studiové desky a tři živáky. Pod jménem The Yobs nahráli také vánoční písně v punkové verzi. V roce 1982 se skupina rozpadla, ale od roku 1999 znovu společně koncertuje.

Předprodej lístků za 340 Kč probíhá přes síť Ticketportal, omezený počet 100 lístků za 300 Kč je k dispozici v e-shopu Voltage Records.

The Boys, Brno – Melodka, 20. 10. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.