Brněnský Čarodějáles již tento týden - zahrají Die Happy, Václav Neckář či Sunshine

Die Happy Die Happy

Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník mladého festivalu Čarodějáles, jenž proběhne v areálu brněnského koupaliště Riviéra.

Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky a vystoupí na ní kupříkladu Sunshine, třinečtí Charlie Straight či německá kapela v čele s Martou Jandovou Die Happy.

Druhá stage s názvem Musicdata zase cílí na starší posluchače, ti si mohou přijít na své za doprovodu Jasné páky, Václava Neckáře & Bacilů nebo Oceánu.

Poslední stage, Metro Europe, zve, jak již název napovídá, hlavně na zahraniční interprety. Zahrají rakouští Devastating Enemy, němečtí Deadlock či švédští The Unguided.

Vstupenky je možno s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream za cenu 260 Kč (pro studenty VUT 190 Kč), na místě poté za 350 Kč.

Čarodějáles, Brno – koupaliště Riviéra, 27. 4. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.