Bughead Records v Hradišti představí Billow, Carya & Hello Incognito

Bughead Records v Hradišti představí Billow, Carya & Hello Incognito

Lokální kazetový label založený ve Veselí nad Moravou, který pod sebou sdružuje alternativní projekty a hlavně podobně naladěné přátele z okolí Slovácka, představí v pondělí 9. srpna několik svých interpretů v rámci showcase v Uherském Hradišti.

Bughead Records je komunitní label, který  na scéně působí od roku 2018, kdy vydal lo-fi desku opavského Naive music. Na pozdější společné kazetové kompilaci kromě Naive Music vedle sebe zazněli třeba Yasmina Melliti, Billow, MIMO (dnes Carya) či Hello Incognito. Právě kolem poslední jmenované trojice se utvořilo samotné jádro labelu, mezi jehož aktivity patří kromě příležitostného vydávání na kazetách zejména pořádání koncertů na své základně ve Veselí nad Moravou.

Czech It: Carya a jejich příběhy pro Z.
Doposud vydané singly a desky můžete slyšet zde. Některé z nich zajisté zazní na společném koncertě, který se bude konat v době 47. ročníku Letní filmové školy.

Billow, Carya & Hello Incognito, Uherské Hradiště – Koruna, 9. 8. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.