Chee Chaak Fest přidává třetí várku kapel. Lovil doma i v zahraničí

Rádi byste za hudbou do podmanivého industriálního prostředí Dolních Vítkovic, ale dramaturgie Colours Vám nevoní? Alternativa existuje. V polovině června se totiž v místech, kde několik desítek let dělníci dýchali štiplavý prach a tavili železo, odehraje druhý ročník Chee Chaak Festu. A tavit se bude i tentokrát.

Minimálně to naznačuje další řádka kapel, která přibyla k již oznámených alternativním lahůdkám. Na co těšit? Odnože s příponou -core zastoupí berlínský zvukový bordel Batalj, slezští Anne M. Christiansen či čeští Seveřané Kiss Me Kojak. Seznam hostů ze Slovenska rozšíří psychedelici Genuine Jacks a omamné tanečky The Jelly Belly, nespoutané vášně (punkové i jazzové) rozvíří polští Kurws a domácí Massola, na post-punkovou notu zabrnkají budějovické Nuly. Kapel a žánrů, že z toho přechází zrak.

Cena vstupenek se nemění (v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč), zůstávají i místa, kde si lze vstupenku na dvoudenní alternativní křepčení pořídit.

Chee Chaak Fest 2015, Ostrava – Dolní Vítkovice, 12.–13. 6. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.