Chilští Holydrug Couple a slowcoreoví Picastro se chystají do Česka, jejich cesty se protnou v Plzni

The Holydrug Couple + Picastro, Plzeň, foto Nikolas Petrlík The Holydrug Couple + Picastro, Plzeňfoto: Nikolas Petrlík

Na přelomu října a listopadu zavítají do Česka v rámci svého evropského turné psychedeličtí The Holydrug Couple a kanadská slowcoreová formace Picastro. Své síly poté spojí druhého listopadu v Plzni, kde zahrají v Pohoda Music Clubu.

The Holydrug Couple, kteří pocházejí až z exotického Chile, ve své hudbě využívají prvky psychedelie a blues, nalezneme v ní však kupříkladu také stopy krautrocku či nápěvy z indiánských obřadů. Na evropské turné se letos vydali poprvé ve své kariéře.

Kanadští Picastro se zato vrací do Česka již poněkolikáté, tentokrát přijedou podpořit svou novou desku You. Kapela pracuje se sžíravou a temnou náladou, tolik typickou pro styl zvaný slowcore. Na koncertech je doplní ambientní umělec, který si říká Khôra.

The Holydrug Couple bude možno poprvé vidět 31. října v Ústí nad Labem, poté zahrají vyjma Plzně také na pražské Sedmičce a své miniturné zakončí v brněnském Boru. Picastro se u nás představí na dvou koncertech, Prahu již navštívili minulou neděli.

The Holydrug Couple/Picastro v Česku:

31/10 The Holydrug Couple, Ústí nad Labem, Mumie

01/11 The Holydrug Couple + The Group, Praha, 007

01/11 Picastro + Khôra, Brno, Boro

02/11 The Holydrug Couple + Picastro + Khôra, Plzeň, Pohoda Music Bar

03/11 The Holydrug Couple, Brno, Boro

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.