Colours of Ostrava na vlně popové psychedelie. Přijedou Tame Impala

Tame Impala, Bažant Pohoda Festival 2014 Tame Impala, Bažant Pohoda Festival 2014 Jan Prokopius

Další vlna oznámených kapel rozšiřuje line-up Colours of Ostrava o africké rytmy i australskou neo-psychedelii. Od protinožců dorazí jeden z headlinerů letošního ročníků, Tame Impala. Australští mámivci, kteří v psychedelickém oparu schovávají hymnické popové hity, budou setlist sestavovat ze tří povedených alb, kdy především to poslední, loňské Currents, vyburcovalo kritiky k předhánění se v superlativech.

Milovníci ostřejších, naléhavějších kytar by se pak mohli najít pod pódiem na koncertě Nothing But Thieves, britského objevu loňského roku, který eponymním debutem dokázal, že silný refrén a kytarová přímočarost není sprosté slovo.

Již dříve ostravský festival oznámil účast islandských indiepopařů Of Monsters and Men, dreampopových Slowdive či elektronického experimentu ANOHNI. Na kompletní seznam dosud potvrzených interpretů se můžete podívat zde.

Patnáctý ročník festivalu proběhne od 14. do 17. července 2016 a v současnosti si vstupenky můžete pořídit za 1 990 Kč.

Colours of Ostrava 2016, Ostrava – Dolní Vítkovice, 14.–17. 7. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.