Creepy Teepee edice 2K15 zná prvních pár jmen

Kultovní Creepy Teepee zůstává i po podzimních útrapách s kutnohorskými radními na svém místě. V areálu bývalého pivovaru se tak i letos odehraje druhý prázdninový víkend přehlídka alternativní hudby. Sedmý ročník festivalu, pořádaný pod taktovkou A.M.180, už zná prvních pár jmen.

Návštěvníky malebného města lákají pořadatelé z první série oznámených jmen zaprvé na Jordaana Masona, který se představuje jako lidská pohroma odmítající západní způsob života, zpívající o sexu a jiných zvrácenostech. Ještě o něco temnějším se stane drone Wreck and Reference a především folkové trio Crywank, zastupující žánr „sadcore“, s alby jako James is going to die soon anebo Tomorrow Is Nearly Yesterday And Everyday Is Stupid. Z niterných bolů vythrne King Khan s jeho staromilským orchestrem The Shrines. Jejich radostí napěchované vystoupení je možné zhlédnout níže.

Přečtěte si loňský rozhovor s pořadateli.

Creepy Teepee 2K15, Kutná Hora – Areál bývalého pivovaru, 10.–12. 7. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.