Julia Holter, OFF Festival 2013 Julia Holter, OFF Festival 2013 Libor Galia

Creepy Teepee ohlašuje první jména edice 2k14, zazáří Julia Holter

Kutnohorské Creepy Teepee letos vstoupí do svého pátého pokračování. Šestý ročník alternativního festivalu na severu republiky s úderem prvního máje ohlásil první kapely a další mají brzo přibýt. Také letos se kultovní událost odehraje v areálu bývalé pivnice, kde se během tří dnů na prostoru jedné stage návštěvníci seznámí s čerstvou světovou produkcí. V tanci se bude pokračovat dlouho do noci během tradičních afterparties.

Vůbec poprvé se u nás ukáže obroditelka písničkářství Julia Holter (foto), z jejíž loňské trojky Loud City Song jsme vybrali jednu skladbu do zástupu loňského best of žebříčku, anebo Heavenly Beat (ex-Beach Fossils), intimní a světu otevřený pop o dvou plnohodnotných deskách. Mezi méně známá, zatím potvrzená jména dále patří Police des Moeurs (synthpop), Astral Gunk (garagefunk) anebo z českých luhů Gagarin (elektropop). Creepy Teepee, za jehož kvality ručí mimo jiné výtvarné uskupení A.M.180, proběhne během 11.–13. července. Vstupenky jsou v současnosti k mání za 885 Kč.

Creepy Teepee, Kutná Hora – Areál bývalé pivnice, 11.–13. 7. 14

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.