Creepy Teepee představí Holly Herndon

Holly Herndon – Chorus Holly Herndon – Chorus

Festival pořádaný kolektivem AM180 vytáhl dva týdny před festivalem trumf: do Kutné Hory zavítá Holly Herndon. Půjde přitom o českou premiéru, jak je u Creepy Teepee koneckonců zvykem. Americká umělkyně představuje to nejzajímavější z aktuální experimentální elektronické scény, přičemž ji doprovází podobně výjimečný vizuál, jak je patrno i z klipu výše. V květnu vydala druhé, vřele přijaté album Platform. S tím zavítala mimo jiné nedávno na rakouský Donaufestival, během něhož v rámci svých vizualizací čerpala i z propriet dané události.

Definitivně pak sedmý ročník festivalu proběhne na tradičním místě v Kutné Hoře. „Navzdory nejasnostem ohledně lokace, které letošní přípravy doprovázely, se nakonec festival uskutečí již posedmé v Kutné Hoře, a to opět v areálu bývalého pivovaru,“ uvedl za organizátory Štěpán Bolf, který už vzniklou situaci komentoval dříve. „Město si uvědomuje, že jde o akci, která je pro něj přínosem - nejen ekonomickým, ale i obecně turistickým, festival přiláká stovky návštěvníků, kteří se pak do Kutné Hory rádi vrací.

Dřívější zprávy a ohlášená jména letošního ročníku pak naleznete zde anebo na facebookové události.

Creepy Teepee 2K15, Kutná Hora – Areál bývalého pivovaru, 10.–12. 7. 15

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.