Děti mezi reprákama, Olomouc – Side Street, 31. 3. 16 Děti mezi reprákama, Olomouc – Side Street, 31. 3. 16 Marcel Skýba

Děti mezi reprákama mají novou skladbu i s videem, deska vyjde za tři měsíce

Do loňského debutu Dětí mezi reprákama jsme se zamilovali, a tak netrpělivě čekáme na pokračování. Dominik Zezula má naštěstí nápadů mnoho, takže deska s pořadovým číslem dvě se objeví ani ne s ročním odstupem, už 18. září. Stejně jako debut vyjde i novinka u Červeného koně.

Možná už jste slyšeli první singl Punk de Blonde a viděli vlakové video, které ho doprovází. Dalším soustem je teď nově skladba Až se venku oteplí. Video k němu tentokrát vzniklo s přispěním fanoušků. Ti na výzvu Dětí mezi reprákama poslali své záběry radovánek z období prvních příjemných dní.

Až se venku oteplí a bude bezpečný opustit kuchyni, běžte si sednout k řece. Nejlíp hned ráno po probuzení. A čekejte na nové album plné městské poezie na téma generace Y. Nebo se stavte aspoň na Colours of Ostrava, Letní filmovou školu v Uherském Hradišti či do Boskovic, kde můžete Dominika Zezulu vidět na pódiích.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.