Děti mezi reprákama mají novou skladbu i s videem, deska vyjde za tři měsíce

Děti mezi reprákama, Olomouc – Side Street, 31. 3. 16 Děti mezi reprákama, Olomouc – Side Street, 31. 3. 16 Marcel Skýba

Do loňského debutu Dětí mezi reprákama jsme se zamilovali, a tak netrpělivě čekáme na pokračování. Dominik Zezula má naštěstí nápadů mnoho, takže deska s pořadovým číslem dvě se objeví ani ne s ročním odstupem, už 18. září. Stejně jako debut vyjde i novinka u Červeného koně.

Možná už jste slyšeli první singl Punk de Blonde a viděli vlakové video, které ho doprovází. Dalším soustem je teď nově skladba Až se venku oteplí. Video k němu tentokrát vzniklo s přispěním fanoušků. Ti na výzvu Dětí mezi reprákama poslali své záběry radovánek z období prvních příjemných dní.

Až se venku oteplí a bude bezpečný opustit kuchyni, běžte si sednout k řece. Nejlíp hned ráno po probuzení. A čekejte na nové album plné městské poezie na téma generace Y. Nebo se stavte aspoň na Colours of Ostrava, Letní filmovou školu v Uherském Hradišti či do Boskovic, kde můžete Dominika Zezulu vidět na pódiích.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.