Do Brna se vrací podivuhodný Orchestra of Spheres

Orchestra of Spheres Orchestra of Spheres

Do Brna se po roce vrátí Orchestra Of Spheres, novozélandští ambasadoři kubistického diska a kosmických rág. S sebou tentokrát přiberou novinku Vibration Animal Sex Brain Music. Navíc se 11. listopadu v Kabinetu Múz představí zvukový cestovatel High Wolf, kterému letos vyšlo oceňované album Kairos: Chronos u amerického labelu Not Not Fun. Party zakončí spřízněný DJ V ! (Oozlum), člen kolektivu SEED.

Pořadatelé ke kultovní kapele, která se přesune z undergroundu do centra Brna, uvádí následující;„Koncerty Orchestra of Spheres působí jako kosmický karneval, na kterém se sešly bytosti z různých dimenzí posluchačské imaginace, aby zde sdílely svou para world music a protančily se k transu nekonečné a blažené utopie. Jejich energická vystoupení plná barevných světel, kostýmů a neodbytného groovu jsou pověstná.“ Těšit se můžeme kromě tradičních nástrojů také na pár unikátních kousků, Novozélanděné se pyšní elektronickou zvonkohrou, kytarou z plechovek od sušenek nebo pedálovým basovým syntezátorem předělaným na klávesy, k čemuž Brněnští utrousí jen „to aby Etonale mohla hrát rychleji.“ Další informace naleznete na stránkách klubu.

Vstupné vyjde na 130 Kč.

Orchestra of Spheres+High Wolf+Dj V! (Oozlum), Brno - Kabinet MÚZ, 11. 11. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.