Enfant terrible ženského rapu Tommy Genesis se představí v Kabinetu Múz

Tommy Genesis, Creepy Teepee 2016 Tommy Genesis, Creepy Teepee 2016 Václav Mach

Kdo měl tu smůlu a zmeškal ji na letošním Creepy Teepee, výská si dvojnásob. Tommy Genesis, kanadské provokativní dívčí ze stáje Awful Records, se totiž vrací do našich končin a v rámci aktivit Itch My Ha Ha Ha 23. října představí v brněnském Kabinetu Múz svou pronikavou flow v chladných, slídivých beatech. 

„Sexuálně explicitní obsah, který je místy tlumen a místy akcentován slovní hrou a lyrickou defenestrací potvrzuje její sebeoznačení na Twitteru: ‚fettish rapper‘. (...) Pohrává si s tématem polygamie, individuality, pomíjivosti a osobního vymezení se skrz monogamii, čímž vytváří pole pro identifikaci se současnou generací plnou ‚architektů budoucnosti‘,“ psali jsme a mnohem více v našem nedávném Echolokátoru. A titulujíc ji jako „hodnou dcerku, která za kraťoučkými sukýnkami a milým úsměvem skrývá sklony psychopatky“ pak Nela Kovalčíková v rámci nejnovějšího článku uvedla Tommy do kontextu celého, netradičně fungujícího kolektivu/kultu Awful.

Aby netradičního rapu nebylo ten večer málo, představí se jako předskokani Mutanti Hledaj Východisko. O afterparty se pak postarají DJ sety Aid Kida a Kewu. Zájem o koncert, vířený nejen sympatickou cenou lístku, ale především bujícím Tommyiným fenoménem, dává tušit, že volné místo se v Kabinetu Múz bude hledat těžko. Neotálejte.

Tommy Genesis + Mutanti Hledaj Východisko, Brno – Kabinet Múz, 23. 10. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.