Fléda otevře druhou polovinu sezóny nadějemi tuzemského indie popu

Katarzia 2 Katarzia 2

Brněnská Fléda začíná druhou polovinu klubové sezóny velkolepě: nejprve v zrekonstruovaném prostředí s oprášenou zvukovou aparaturou uvede indie trojboj Ghost Of You, Holden Caulfield a Those Goddamn Hippies, který se odehraje v úterý, a den na to pak s Katarzií zapěje Beata Bocek.

Na brněnské scéně zavedenou skupinu Ghost Of You, která patřila mezi hvězdy našich loňských bilancí, doprovodí neméně zajímaví Pražáci Holden Caufield. Jistým zpestřením se stane rovněž Those Goddamn Hippies, což je nový projekt bubeníka IAMXToma Marshe. Příliš koncertů za sebou nemají, o to je ale návštěva lákavější. Studenti mají v předprodeji tradičně možnost využít slevy, kterou je třeba zarezervovat na stránkách klubu.

… co se loni dělo na Flédě?

Při renovaci a přípravě nového designu jsme si vybírali osvědčené architekty a designéry. S výběrem hudebního aparátu nám pak pomohla zpětná vazba a zkušenosti vystupujících kapel. Výsledná kombinace interiéru a perfektního zvuku nás nadchla. To se po tolika letech v branži často nestává,“ uvádí Lukáš Stara, provozovatel klubu Fléda. Výrazné zlepšení zvuku doplní i plánovaná dostavba nového pódia, které tak splní technické nároky velkých hudebních hvězd. To, že se na Flédě odehrávají velké změny, dokumentuje i získání mezinárodního certifikátu Hard & Smart, jenž garantuje návštěvníkům bezpečnost a kvalitní zázemí klubu

Obdobně tomu je se středeční zastávkou slovenské Katarzie spolu s přiléhavým doprovodem Beaty Bocek, jež Fléda korunuje princeznami slovanského království. Slovenská folkařka tak napraví někdejší zrušený koncert a půjde v Brně o premiéru. „Katarzia se řadí mezi největší objevy slovenské scény poslední doby,“ dodává ještě Fléda. „Ostatně její album Generacia Y vydané u znamého labelu Slnko Records patří podle kritiků k tomu nejlepšímu, co se na slovenské hudební scéně v poslední době objevilo.

Ghost Of You + Holden Caulfield + Those Goddamn Hippies, Brno - Fléda, 10. 2. 15

Katarzia + Beata Bocek, Brno - Fléda, 11. 2. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.