Hlučná party ve Skalákově mlýně už tento víkend

Hlučná party ve Skalákově mlýně už tento víkend

Českobudějovický NAAB label pořádá už desátou Noise Party, tentokrát ve Skalákově mlýně neboli Parku voddechu a kultury pro nepřizpůsobivé na Třebíčsku, západně od obce Meziříčko. O víkendu 22. – 24. června se tu mihne pěkná řádka kapel a umělců ze světa i domácích vod.

Loni jsme se Noise Party aneb letnímu večírku NAAB labelu věnovali podrobněji v rubrice Fest-view

Festival letos přivítá dva hosty z Norska, chaoticky běsnící Golden Oriole a grind-coreovou řežbu Brutal Blues. Improvizovanou tancovačku s latino rytmy z Buenos Aires přiveze duo Ricarda Cometa a žánrové chameleonství francouzský projekt Lèche moi.

Ani domácí kapely nikoho šetřit nebudou, těšit se můžeme na psychedelický experimentál Deceased squirrel on the phone ze Stone To Death labelu, matematické propletence post-hácéčkových madebythefire z Plzně, experimentální noise Oberkorperfrei, freejazzcoreové Frisk, orlovskou punkovou úderku Pacino, jihočeské post-metalisty Tosiro či „nejvíc punkový country“ západočeských Povodí ohře nebo temně sludgeové Nikander. Jelikož jde o akci pořádanou NAAB labelem, nebudou samozřejmě chybět ani jejich černý kůň, hypnoticky krautrockoví Sýček.  

Noise party vol. X, Krasonice – Skalákův mlýn, 22. -24. 6. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.