Houpací koně představují nový singl

Před dvěma lety vydali ústečtí Houpací koně oceňovanou desku Everest, nyní se vrací zpět s novým materiálem. Nové album předznamenává singl Suez/50 na 50, který vydává kapela na sedmipalci. K oběma písním se frontman Jiří Imlauf vyjádřil na kapelním facebookovém účtu:

O Suezu: „Nejdřív to bylo o něčem jinym. Potom jsme zkoušeli Bowieho Heroes a tenhle příběh o suezský šíji, Berlínu a démonech přišel zničehonic.“

O 50 na 50: „Taky to bylo na začátku jinak, kovbojská píseň s Laneganem v zádech, ale pak to chytlo jinej dech. V hlavni roli karma, i když to často vypadá jinak, všechno je to v rovnováze. Dáš, dostaneš.“

O zvuk se tentokrát kromě producenta Honzy Brambůrka postarala i polovina Post-hudby Tomáš Havlen, který by měl právě přinést nový zvuk: „Jsme někde na začátku cesty k jinýmu zvuku, ještě si dáme, ale zůstat na místě nechcem,“ píše Imlauf.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.