Houpací koně pro Činoherní studio: Poslechněte si jejich agresivní verzi Desire City

Loňská deska Everest byla pro ústeckou kapelu Houpací koně průlomová. Vydání nahrávky tehdy předcházel singl Desire City, který skupina nyní nabízí ve ztracené verzi, jejíž koupí můžete podpořit Činoherní studio v Ústí nad Labem.

Více informací přímo z jejich stránek:

Už to vypadalo, že Ústí začíná dejchat a přicházej mu lepší časy. A ne, slízává to dál. Berlu, o kterou se pořád opírá, protože za normálníma civilizovanejma městama pořád ještě kulhá, mu podkopli jeho vlastní radní. A povedlo se jim to, co podle všeho plánovali už delší dobu — podříznout krk dobrýmu divadlu.

Lidi z Činoherního studia a lidi jemu blízký to ale nevzdali a zkusej hrát dál, na jinym místě. Mají náš obdiv a naší podporu, a tak jim chceme pomoct. Tady je píseň o tomhle městě, který je městem touhy, ale taky studenýho vichru, kterej fouká pustejma ulicema. Můžete si ji stáhnout za 49 korun a my je pošleme na jejich účet.

Služba, kterou k prodeji využíváme, si z každý částky vezme cca 4,50 Kč (poplatky + DPH), zbytek už půjde rovnou na Činoherák.

Děkujeme vám, hk

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.