Jakub Adamec vydal klip k Between You And Hapiness, připomíná tím stříhání S02O

Jakub Adamec Jakub Adamec

Když ostříhali své kamarády a ostříhali také vás, vrhli se umělci na klip Jakuba Adamce, který doprovází skladbu z jeho sólového debutu Are You Human? Confirmed. Tu a jeho tvůrce, který je jinak členem I Love 69 Popgejů či dramaturgem ostravského kulturního prostoru Plato, jsme představili profilovým článkem. Tím se prolínalo několik videoklipů a v záplavě vizuálem se Jakub Adamec jal pokračovat.

Za novým klipem stojí opět Flesh&Brain, kteří jeho debut také vydali. Podkladem digitálně roztříštěného a rozpíjejícího se výsledku je návštěva Jakuba Adamce a Johany Střížkové v televizi, kde představili performance S02O, během níž umělci stříhali do Plata příchozí za symbolických 30 korun. Mezi tebou a štěstím je televize, v níž se všichni bohulibě usmívají. Klip k Between You and Hapiness tuto instantní radost prodlužuje, vrství a roztáčí.

 

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.