Kittchen opět přichází s výzvou udělej remix

Kittchen Kittchen Andrea Petrovičová

… anebo cover. Občas se role musí obrátit a i kuchaře je třeba obsloužit, a tak se napřesrok maskovaný hrdina alternativní scény opět ozývá. Kittchen tentokrát nabízí své třetí album Kontakt, které loni vydal trochu později než jak bylo zvykem, k přetvoření dle obrazu svého.

Tentokrát to ale třeba bude trochu jiné, neboť k vytažení jednotlivých stop se dostane Tomáš Neuwirth až za měsíc. „Chtělo by se někomu udělat místo klasického remixu radši cover? Neboli předělávku? Jakkoli,” uvádí Kittchen na svém profilu a dodává, že jinak pravidla zůstavají podobná. Ti, kdo by se chtěli zúčastnit, mají poslat svou verzi některé ze skladeb Kittchenovi do pošty.

Možná tak vznikne spíš album coverů, na což zareagoval například Dominik Zezula (ex-Post hudba, Děti mezi reprákama), který si vzal na paškál Sestru. Ta byla mj. před nedávnem obohacena o smyčcové aranže.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.