Kittchen vydal dlouho očekávané třetí album, Kontakt jde rovnou s klipem

Maskovaný hrdina letos nedostál své prvomájové tradici, zato však ještě v předstihu k vydání alba, které nese jméno Kontakt, nabídl klip. Ten Kittchen nahrál spolu s herci z představení Zločinci v Divadle Komedie a album vydal opět prostřednictvím labelu Červený kůň.

Navazuje se tam, kde se skončilo, podotýká průvodní zpráva k třetímu albu, jehož předchůdce lze získat na stránkách, kde Kittchen pokračuje v rozmanitém deníkovém vyprávění. „Na rozdíl od debutu či druhé desky RADIO je teď ale pozornost zaměřená jakoby dovnitř, na vnímání jednotlivce a na jeho nitro,“ avizuje se album, které už z živých vystoupení dýchalo z nitra, silně a překotně. „V první skladbě Sudety se posluchač ponoří do hlubin podvědomí, aby z nich vyplul v poslední skladbě Jezero zase zpátky. Možná změněný a očištěný.

Kontakt vznikal na přelomu března a dubna tohoto roku v tzv. Gotickém dvojčeti v Úštěku, kde se natočil hrubý materiál. Ten pak Kittchen, odedávna doprovozen Tomášem Neuwerthem, zpracovával v Kopřivnici ve studiu Animan.

V průběhu příštího měsíce se má album objevit zdarma ke stažení na Kittchenových stránkách. Bez zábran poslouchat a podpořit jeho cestu přesto můžete již nyní.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.