Line-up OFF Festivalu se uzavírá: přijedou The Jesus And Mary Chain, Slowdive nebo The Notwist

OFF Festival, Katovice (PL), 2. - 4. 8. 13, foto Libor Galia OFF Festival, Katovice (PL), 2. - 4. 8. 13foto: Libor Galia

Svátek alternativní hudby v polských Katovicích se blíží a organizátoři pomalu uzavírají seznam účinkujících. Mezi posledními hvězdami OFF Festivalu figurují například noise-popové legendy The Jesus And Mary Chain, neméně významní a tento rok na pódia se navracející ambientní shoegaze velikáni Slowdive či velebená německá indietronická čtveřice The Notwist.

Již dříve jsme informovali, že do malebného prostředí Doliny Trzech Stawów dorazí také například indie folková veličina Neutral Milk Hotel, indie popoví virtuosové Belle and Sebastian a mnoho současných hvězd nezávislé muziky, jako jsou Fuck Buttons, Chelsea Wolfe, Deafheaven, Perfect Pussy a další, včetně samotného ředitele OFFu, Artura Rojka.

Lístky v současnosti pořídíte za příjemných 250 zlotých (cca 1668 Kč), příplatek za stanové městečko činí 60 zlotých (cca 400 Kč). Kdo by se chtěl zúčastnit tradičního warmup čtvrtku, který letos OFF pořádá společně s legendárním festivalem All Tomorrow's Parties a na kterém vystoupí například dronemetaloví Earth či Dean Wareham, připlatí si od 25 do 35 zlotých.

Pokud jste nebyli účastni loňského ročníku, na kterém uchvátili například Godspeed You! Black Emperor, My Bloody Valentine či The Walkmen, ponořte se do naší obsáhlé reportáže a fotogalerie.

OFF Festival 2014, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 1.–3. 8. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.