Lokální elektronika i bohatý doprovodný program. Grape festival poosmé

Lokální elektronika i bohatý doprovodný program. Grape festival poosmé Grape Festival

O velkých jménech letošního jsme již informovali. Piešťanské letiště bude od 11. do 12. srpna tepat v rytmech osmého ročníku festivalu Grape, na kterém se představí 80 interpretů, z toho přesně 19 ze zahraničí. „Tento rok máme najviac kapiel zo zahraničia, je to najsilnejší aj najdrahší line-up, aký sme kedy mali," uvedl Ján Trstenský, jeden z hlavních organizátorů festivalu. Navzdory tomu však nebude nouze ani o zajímavé interprety z Česka a Slovenska. Se speciálním hiphopovým koncertem vystoupí Vladimir 518, jehož nové album je za poslední dobu jedno z nejdiskutovanějších. Rekordy pro změnu na Spotify trhá novinka Hi! od slovenského producenta FVLCRVM, kterého na Grapu bude také možné zaslechnout. Dalším zástupcem slovenské elektroniky bude Fallgrap, z té české například Jimmy Pé, Himalayan Dalai Lama a chybět nebude ani Ventolin se svou zábavnou elektro show.

Stejně jako mnoho dalších festivalů, které nechcou být „jen” o hudbě, má i Grape co nabídnout, když si zrovna budete chtít odpočinout od koncertů. Součástí programu je stand-up comedy, vědomostní kvíz, workshopy, na kterých se účastníci mohou naučit například psát blogy a fotografovat. Připravená bude sportovní zóna, gastro zóna či letní urban market.

Jako každý rok bude mít i letošní ročník Grape festivalu svoje vizuální téma. Loni to byla čistota minimalismu, která se nejvíce projevila v dresscodu, který se stalo bílé minimalistické oblečení. Grape je vystajlovaný festival, což dokládá i každoročně měněný vizuál. Jaký bude ve výsledku ten letošní?

Grape Festival, Piešťany (SK) – letiště, 11.–12. 8. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.