Lukas Landa se vrací se singlem a novou deskou

Lukas Landa se vrací se singlem a novou deskou

Mohlo se zdát, že se po něm slehla zem, ale on jen cestoval a hrál po světě a potají střádal nápady na novou nahrávku. Lukas Landa se po dvou letech vrací a jeho nejnovější singl Hearts potvrzuje to, co se o něm už předtím šuškalo – totiž že je jedním z nejtalentovanějších songwriterů u nás. Tři minuty zasněné melancholické folktronicy se světovým zvukem, teskné, a přesto jaksi hymnické, křehké, tiše našlapující, a přesto plné nápadů a nenápadně probublávajících aranží, potvrzují, že české písničkářství má v Landovi poklad, který zatím pohříchu jen málo lidí dovedlo odhalit.

Třeba se situace obrátí právě s Hearts, mimo jiné doprovozené povedeným černobílým videoklipem – spontánním výsekem plovárenské reality ve slow motion –, a druhou deskou, kterou se Lukas Landa chystá vydat ještě v září a pokřtít 1. října v Café V Lese.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.