Luno za týden křtí akustickou desku, představí ji také na krátkém turné

Luno Luno

Luno, to je romanticky zamlžený indie pop kapely sdružené okolo Emy Brabcové. V únoru Luno vydali akustické album, které je výběrem z jejich dosavadní šestileté tvorby. Close to Silence se nahrávalo ve studiu v Jinočanech i ve studiu u Borise Carloffa a objevily se na něm i lecjaké prapodivné nástroje.

Teď konečně nadešel i čas pro křest, kapela si k tomu vybrala Palác Akropolis. Už 27. března si tam zahraje i s hosty, těšit se můžete třeba na violoncellistku Terezii Kovalovou. Zmíněný prostor nebyl náhodnou volbou, Luno si tam totiž podobnou akci už vyzkoušeli. „Když jsme loni plánovali akustický koncert v Akropoli, vůbec jsme nečekali tak silné pozitivní ohlasy, nikoho z nás by nenapadlo, že tenhle koncertní pokus vyvrcholí v celou desku,“ shrnuje Ema Brabcová.

Kapela pak přijede představit akustickou nahrávku taky do Plzně, Olomouce a do Brna. Takže toho využijte, protože Ema teď má trochu jiné povinnosti a Luno půjdou maličko stranou.

Luno na turné:

27/03 Praha, Palác Akropolis

28/03 Plzeň, Divadlo pod lampou

31/03 Olomouc, Jazz Tibet Club

23/04 Brno, Fléda

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.