Máte rádi Brno? Složte pro něj píseň

Expozice nové hudby, Brno, 12. - 16. 6. 13, foto Libor Galia Expozice nové hudby, Brno, 12. - 16. 6. 13foto: Libor Galia

Patříte mezi brněnské patrioty? Myslíte si, že má Brno neopakovatelný genius loci? Je pro vás brněnská atmosféra působivá? Podnikáte po Brně melancholické procházky, jako kdysi básník Ivan Blatný?

Zapojte se do básnické soutěže Brněnská sedmikráska 2014, kterou už šest let vyhlašuje literární měsíčník Host. Zatímco v předchozích ročnících porota hodnotila nejlepší básně o Brně, letošní výzva zní: Složte nejkrásnější píseň pro Brno! (Adjektivum „krásný“ je ale takové neurčité, takže těžko říct, jestli je třeba pět oslavné ódy, nebo lze i kritizovat.)

Nicméně sbírat inspiraci a tvořit můžete až do 31. srpna, finálový večer pak proběhne 23. září. Vítěz si odnese odměnu deset tisíc korun. Detailnější informace najdete tady.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.