Mayen chystají EP, vypouští singl

Hometown je prvním singlem z EP pojmenovaného Elegy. Vyjde během března a pražská dreampopová skupina jej nahrávala v Berlíně u Igora Brusa z Deaths, o mix a mastering se postaral Tomáš Havlen (Murder Bear Doug) – tedy jména, s nimiž Mayen nedávno obrážel Česko a Slovensko.

Hometown je stejně jako většina chystaných songů o vyrovnávání se minulostí, protože jedině pak se člověk může naplno soustředit na přítomnost,“ uvádí k novince Lukáš Mayen, vlastním jménem Lukáš Vydra. „Hrubé demo songu jsem napsal minulé jaro za jedinou cestu vlakem z Prahy do Ústí nad Labem. Mám pocit, že na téhle trase funguje nějaká neuvěřitelná chemie, protože se mi ještě nestalo, aby mě tahle cesta k něčemu novému neinspirovala.

Od EP Wonder Years se toho mnoho změnilo – Mayen teď budou vystupovat jako trojice (k Vydrovi se přidal Lukáš Klavrza a Josef Hradilek).

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.