McDowall, Helm a Urbanfailure. Elektronický experiment v brněnské Praze

Drew McDowall Drew McDowall Nikki Sneakers

Další díl seriálu Itch My Ha Ha Ha nabídne elektronický hluk v podání Drewa McDowalla, známého především z projektů Coil či Psychic TV. Ten loni vydal své první sólové album a teď jej v rámci exkluzivního vystoupení představí v Praze. Té brněnské. Dalším na seznamu budiž Luke Younger neboli Helm, jehož zatím poslední deska vyšla také loni a to na top labelu PAN (M.E.S.H., Visionist). „Noise, u kterého můžete trpět stejně jako cvičit jógu,“ píše se na interwebech. Že by to chtělo ještě někoho do třetice? Co takhle slovenský solo projekt Michala Lichého – Urbanfailure? Rythmic noise/lo-fi techno a t(h)rash. Experimentální elektronika jako víno.

Když se na to podíváme kolem a kolem, dává to opět dohromady výjimečnou akci, jak je ostatně u produkce v rámci showcase festivalu Itch My Ha Ha Ha dobrým zvykem. My tam budeme rozhodně, budete tam i vy?

Drew McDowall + Helm + Urbanfailure, Brno – Praha, 1. 2. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.