Metronome Blues vyráží na turné spolu s Ogrom Circus, projedou Česko i Německo

Už je to nějaký čas, co je pokřtěn debut Metronome Blues, projekt v Brně usazeného novozélandského rodáka Rhyse Braddocka. Aby se na stejnojmenné první album nesnesl prach, vyrazí skupina na turné se spřízněnými Ogrom Circus, s nimiž se kytarista (stojící též za skupinou Gerda Blank) zná z koncertování v Německu.

Na západ se skupiny postupně přesunou po dvou koncertech v Česku, a to nejprve v Praze (2. 4.) a pak v domovském Brně (3. 4.), aby potěšili ještě pětici měst německých. „S Ogrom Circus jedeme na turné především pro navázání bližší spolupráce a prohloubení vztahů. Je to také naše první turné, čili jsme rádi, že jej můžeme odjet se spřátelenou kapelou, turné nám mimojiné dá i příležitost opět se sejít se starými známými Swim Bird Fly,“ uvádí k celému turné baskytarista Jan Čapek. Swim Bird Fly se k nim přidají v Stuttgartu v návaznosti na to, co na podzim uvedli křest Metronome Blues v brněnské Industře.

Aktuální detaily k jednotlivým koncertům naleznete zde.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.