Midi Lidi ohlašují nové album klipem plným hvězd

Kromě toho, že Midi Lidi rádi uvaří, opijí nově rohlíkem. Dnes je třeba protest songů a trojice bavičů to bere do svých rukou. Nastavit vlastní tvář zároveň tak slavná skupina nemá zapotřebí, a tak v klipu ke skladbě Lux z brzy příchozího alba Give Masterpiece a Chance! září jejich dvojníci. Prokopa Holoubka zastupuje přední šiřitel funku v Čechách Roman Holý, na místě Tomáše Kelara sedí jiný bubeník – Pavel Fajt – a v triku Petra Marka je pak doslova herec Marek Vašut.

„Říkali jsme si, že když zahrajeme něco dobrého, bude to vypadat, že si chceme pomoct. Ta představa se nám líbila,“ uvádí ke skladbě za skupinu Petr Marek, který zároveň stojí za režií snímku a pro něhož bylo točení i uzavřením příběhu jeho prvních námluv. „Mé první rande proběhlo ve třinácti na filmu, kam mě ta holka pozvala. Dodnes si pamatuju na to, jak mi na konci filmu říkala, že se jí líbím.“ Co si z toho vyvodit, na to si bude třeba počkat do 15. června. Tehdy se chystají Midi Lidi nastolit duševní pořádek vydáním Give Masterpiece a Chance!, které má přijít pět let od toho zatím posledního. Údajně má být album tím nejpozitivnějším a nejpísničkovějším v diskografii skupiny.

 

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.