Mikuláš s Bűkko Tapes. V nadílce budou nové desky Hrtl a Smeti

Mikuláš s Bűkko Tapes. V nadílce budou nové desky Hrtl a Smeti

Brněnský label Bűkko Tapes chystá na 6. prosince vydání hned dvou nových počinů oveček ze své stáje. Pro koho si nepřijde v předvečer Mikuláše čert, ten si bude moct od rána tancovat na Hrtl a Smeti. Jejich nahrávky vyjdou, jak je u Bűkko Tapes zvykem, elektronicky a na reinkarnované kazetě.

Z obou alb si lze v předstihu poslechnout dvě, respektive jednu skladbu, nedočkavci samozřejmě můžou sáhnout po pre-orderu, aby měli album hned, co se čas naplní. Hrtl představí, po peripetiích s nezálohovanými daty, desku Dataloss, deset skladeb včetně remixů, Smeti pak Moving Parts o jedenácti chodech. V obou případech se můžeme těšit na techno s lo-fi nádechem, v prvním případě více podprahově tepající, ve druhém pak v ozvěnách rozostřené.

Hrtl mimo jiné vystoupí už tento pátek na velkém finále Itch My Ha Ha Ha na Malé Americe. Kde jinde se o tom, zda nová deska stojí za to, lépe přesvědčit?

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.