Miro Žbirka chystá dva klubové koncerty s hudebníky z Abbey Road

Miro Žbirka je hudebník mnoha tváří, na Benátské noci se zhostí úlohy zahajujícího a otevře festival se symfonickým orchestrem, ale naživo a zase jinak tohoto slovenského hitmakera můžete zažít už v červnu. To se totiž budou konat dva speciální klubové koncerty, na které si Meky pozve hudebníky z londýnské Abbey Road, konkrétně Emily Burns a Lea Stannarda.

První z koncertů se uskuteční 12. června v pražském Hard Rock Café a druhý o den později, tedy 13. června v brněnském Semilasse. Níže se můžete podívat na videoklip k aktuálnímu Mekyho singlu Love Shines, který vznikl právě v legendárním londýnském nahrávacím studiu.

Myšlenka uspořádat klubový koncert spolu s talenty Abbey Road vznikla vloni v létě, kdy jsem v tomto studiu nahrával a splnil si tak svůj sen. S tamním producentem Robem Cassem jsme nejen pracovali, ale i povídali a přicházeli s různými nápady, “dodává Miro Žbirka, jak k zajímavé spolupráci došlo.  

Vstupenky na Abbey Road Night za 490 a 890 Kč  jsou k dispozici v síti Ticketon.

Miro Žbirka na turné:

12/06     Abbey Road Night, Praha, Hard Rock Café

13/06     Abbey Road Night, Brno, Semilasso

25/05     Dvořákova Olomouc,

               s Moravskou filharmonií Olomouc

31/05     Sedmihorské léto

25/07     Benátská noc, s Moravskou filharmonií Olomouc

17/08     Okoř festival

30/08     Piešťany, Loděnica

31/08     Ústí nad Labem, Labské léto

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.