Nod Nod pokřtí na konci listopadu debut v Praze, pak se ukáží v Brně

Nod Nod, foto Andrea Petrovičová Nod Nodfoto: Andrea Petrovičová

Jako o tom nejlepším z Jihočeska jsme již referovali o Nod Nod okolo července, kdy skupina vzešlá z Kalle a Five Seconds To Leave vypustila eponymní debut. Teprve listopadová sychravost ale otevřela Nod Nod k vydání se na vinylu a koncertování. Křest proběhne 26. listopadu v Praze, na Sedmičce, odkud se vzápětí dostane i na brněnské pódium restaurace Vegalite.

Postmetal, triphop, downtempo – žánry můžeme žonglovat do zemdlení, je ale nadmíru jasné, že u Nod Nod o ně vůbec nejde. Klíčová je intimita a intenzita hudby, jaké lze propadnout na první poslech,“ ohlašují naději české alternativní scény pořadatelé Naše koncerty, zaštítěné magazínem The Aardvark. „Ne nadarmo se o debut kapely začalo spontánně zajímat hned několik zahraničních labelů, a tak se první LP Nod Nod dočká distribuce v Evropě i USA, aniž by se kapela kohokoliv doprošovala.

Nod Nod + Vlněna, Praha - 007 Strahov, 26. 11. 14

Nod Nod + Sítě, Brno - Vegalite, 28. 11. 14

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.