NoShit no.2 zaplaví Olomouc elektronickým štěstím

NoShit no. 1, Olomouc – 15 minut, 16. 4. 16 NoShit no. 1, Olomouc – 15 minut, 16. 4. 16 Marcel Skýba

Jednička NoShit byla i na Patnáctku totálně odlišná raketa. Akce, jejíž atmosférou můžete proplouvat především silnými extatickými pohyby. Po proudu směrem k parketu, naváděni pableskujícími lasery a všeprostupujícím UV zářením. Bože, už je to rok. NoShit nabírá obrátky. Zcela zaměřen na interprety živé elektronické hudby, synťákovce, eklektické modulárníky, bez pouštěčů a čudlíkářů. 

V sobotu 15. října, 99 let od popravy tanečnice Mata Hari, představí mozek a pracky NoShitu Ben Šána premiéru zástupce olomoucké skupiny Lesmír Viktora Genčura – Projekt Goldenhaze, máme se na co těšit. Objev jsou i breakcorové a další experimenty Pejska od kočičky, dojde na dobře ostříhaného Toma Holiče, na toho se těším už od jedničky.

Staří známí KillieKrankie se v podzemí Patnáctky dobře vyznají. Můžete očekávat i Kosterovo krátké, cynicky konstruktivně kritické hodnocení akce v reportu. Na závěr, do posledních sil a druhého dechu, si s chutí zopakuju z AFO 2016 Smetiho. Krom všeho, co se dá nacpat do uší, buduje tým NoShit prostředí Patnáctky UV vizuálem, panely s obrazy dotvářenými přímo na místě a vašimi těly pomalovanými fosforeskujícími barvami. Neon, lasery, psychedelie blízkého cyberpunku. Blízký, avšak jiný druh.

NoShit no.2, Olomouc – 15 minut, 15. 10. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.