Or kují album, do diáře rovnou zapisují křest

Or Or

Pro tuhle skupinu je důležité dělat věci pořádně a do důsledků, uvádí jí věnovaný díl rubriky Czech it. Na ten se zatím snesl prach, byť u pražských Or se poslední dobou víří. Dlouhodobě ohlašované album by mělo vyjít definitivně s úderem jara, 2. května ji představí po boku výjimečně zajímavých Pontiak a Bumfrang3.

Nový album ponese název Jaro a najdete na něm celkem osm věcí,” uvádí svorně skupina, která poslední, formálně pojmenované album LP vydala u Silver Rocket na podzim roku 2013. „V tuhle chvíli finišujem s posledníma dodělávkama na masteru a náš kamarád Štěpán připravuje obal.” O nástupci debutu se na blogu skupiny referuje už déle, zmínka z loňského jara například odhalila, že je album v péči studia Jámor.

Čas do vydání si lze ukrátit čtením profilového článku, který upozorňuje na mimo jiné literární kvality Or, nebo také číháním na jejich další koncerty.

Křest Or + Pontiak + Bumfrang3, Praha – Lucerna Music Bar, 2. 5. 17

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.