Pátá SILENT_NIGHT propluje na temné vlně

Pátá SILENT_NIGHT propluje na temné vlně

Další ze série spacích koncertů v režii Rádia Wave a Genot Centre proběhne v divadle Ponec 5. března, hlavním hostem bude Max Richter s projektem Black To Comm, který je zakladatelem labelu Dekorder a zároveň zástupcem značky Type. Do vašich snů tak budou proudit nepřetržité drony na pomezí hranic mezi hlukem a tichem. Program nabízí i mexickou audiovizuální umělkyni Lauru Lunu, jež „ve svých hypnotických, abstraktních kompozicích kombinuje digitální glitche s field recordings a loopovanými samply.“ Ze zahraničních účinkujících ji doplní ještě portugalský producent Aires, u Genot Centre právě vydávající split release.

Své zastoupení bude mít na Silent Night i domácí scéna, hudebník a experimentátor Jára Tarnovski známý aktuálně z projektu Gurun Gurun si připraví dle slov pořadatelů asi „nejtišší“ koncert v historii těchto celonočních setkání a provede ASMR live remix, snad zcela první živé vystoupení tohoto druhu u nás.

Limitovaný počet čtyřiceti lůžkových vstupenek se vyprodal během pouhých třiceti minut, což svědčí o rostoucí popularitě těchto netradičních koncertních setkání. Ještě však stále máte možnost koupit vstupenky na předpůlnoční část. Pro více informací sledujte FB event akce. 

SILENT_NIGHT#5: Black To Comm, Tarnovski, Aires & Laura Luna, Praha - Divadlo Ponec, 5. 3. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.