Silent Night s Paulem Jebanasamem

Silent Night Silent Night Libor Galia

Již devatenácté pokračování nejlevnějšího Airbnb v Praze se po letní pauze (vyplněné koncertem na Třebešínském velodromu) vrací v pátek 20. 9. do prostoru pražského Ponce.

V předpůlnočním programu se představí sourozenecké duo THYME kombinující elektronické koláže s cimbálem. Zahraniční scénu zastoupí dvojice 9T Antiope, íránský noise-ambient projektmomentálně sídlící v Paříži.

Největším lákadlem budiž světová premiéra vícekanálového vystoupení Paula Jebanasama, jenž po půlnoci naloží své hudební koláže čtyřiceti šťastlivcům, kterým se podaří ukořistit matraci na jevišti divadla. Jebanasam jakožto ústřední postava labelu Subtext stojí mimo jiné za fantastickou deskou Continuum, při jejímž poslechu se sny o cestování kosmem stávají realitou. Přísahám, že eidolonsbeginning p = (m2A 2 am to (rho-z)-y ?t+(? see to wait dz/dt = it xy that I -beta* do not z countless je skladba, která instatně přenáší do strojovny vesmírného korábu. Pohled na fotku tokamaku z coveru alba posouvá iluzi pobytu ve futuristickém interiéru k dokonalosti.

Silent Night je vyjímečná událost mistrně propojující hudební zážitky s těmi vizuálními a nejinak tomu jistě bude i tentokrát, kdy se scénografie chopí Teres Bartůňková. Společná snídaně od Svačit Sotva Stačim jako třešnička na dortu.

Silent_Night, Praha – Divadlo Ponec, 20. 9. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.