Pomozte Moin Moin s evropským vlakovým turné, pošle vám za to pohled či dopis

Moin Moin Moin Moin Zuzana Průchová

Ostravská lo-fi písničkářka a malířka Moin Moin má toulavé boty a svou kerouacovskou duši nehodlá ani v nejmenším utlumovat. Poté, co téměř půl roku nasávala uměleckou inspiraci v odlehlé rybářské vesničce na Islandu, se v dubnu opět chystá do světa. Tentokráte bude vlakem brázdit Evropu křížem krážem a v rámci toho koncertovat tak moc, jak jen to bude možné. Vy přitom můžete Moin Moin na měsíční síťovou jízdenku přispět skrze crowdfunding, odměnou vám bude z cest poslaný pohled, dopis, kresba a mnoho dalšího.

„Cesty vlakem na koncerty se časem proměnily v rovnocenný element jako samotné koncerty. Cesty vlakem jako proces vstřebávání zážitků a kreslení; kupé jako pojízdný ateliér. Ubíhající krajina. Záznam, sbírka, deník a field-recording,“  vypráví před balením kufru Magdaléna. Celá koncertní cesta navíc nabídne podklady, zážitky a inspiraci pro autorskou knihu, kterou Moin Moin během sezení v kupé zosnuje a následně vlastní distribucí vydá. I tu si můžete v rámci odměn vybrat.

Přečtěte si také: Czech it: Moin Moin

Ani předtím, než s kufříkem a kytarou do vlaku nasedne, se Moin Moin nudit nebude. V současnosti pracuje na svém dalším EP, v únoru pak odehraje na jihu Čech pár koncertů s Odeur de Violettes. O obém brzy nepochybně prozradíme více.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.