Post-rockoví Flash the Readies v březnu pokřtí svou třetí desku, zvou do Olomouce, Brna i Prahy

Flash the Readies – Submarine Sky Flash the Readies – Submarine Sky

Jak to zní, když post-rockeři nahrají album uprostřed jesenických hor? Výsledek, který mají na svědomí olomoučtí Flash the Readies, je k poslechu už od konce listopadu. Kapela své třetí album Submarine Sky ale pokřtí teprve teď.

Frontman Tomáš Valent rozverně prozrazuje, že Flash the Readies jsou v poslední době tak aktivní, že místo cvičení stávající desky tvoří nové věci a těší se, až je budou moci v létě nahrát a na blížících se koncertech pár z nich vyzkoušet naživo. „Každopádně desku Submarine Sky přehrajeme celou bez přestávky. Na olomoucký koncert se ale těšíme nejvíce, protože budeme mít na pódiu dva skvělé bubeníky s komplet soupravami, a to bude pěkný kravál,“ dodává Valent.

Na viděnou 3. března v olomouckém Jazz Tibet Clubu nebo 6. března v brněnském Metro Music Baru, na obou večerech zahrají taky Animé. Anebo 20. března v Praze, Flash the Readies a instrumentální dvojici Nachttante uvítá café V lese.

Flash the Readies na turné:

03/03 Olomouc, Jazz Tibet Club (+ Animé)

06/03 Brno, Metro Music Bar (+ Animé)

20/03 Praha, Café V Lese (+ Nachttante)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.