Pražské festivaly kvůli povodním mění místa konání

Respect Festival 2013 Respect Festival 2013

Rozmary počasí z posledních dní zasáhly také do koncertního života v Praze. Respect Festival se bude konat v plánovaném termínu 15. -16. června, ale vzhledem k situaci na ostrově Štvanice pořadatelé hledají náhradní lokalitu. Nové místo by měli oznámit během několika dní.

Aktualizováno: Respect Festival se uskuteční v parku Ladronka.

Festival United Islands České spořitelny má rovněž potíže. Povodní byla zasažena všechna tři místa plánovaných koncertů na Kampě, Petříně a v Kinského zahradě, proto není možné zde stavět pódia.

Z těchto pochopitelných důvodů hledáme náhradní lokalitu, kde se festival v maximálním možném rozsahu uskuteční. Na tomto pracujeme intenzivně ve spolupráci s magistrátem, městskými částmi a všemi partnery festivalu,“- tak zní oficiální vyjádření od Martina Voňky za organizátory festivalu.

Pořadatelé United Islands dále potvrzují, že festival se konat bude, ale k přesunu termínu není možné přistoupit kvůli množství účinkujících, kteří by se těžko znovu sešli v jednom termínu na jednom místě.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.