Punctum na Žižkově nabídne francouzský audiovizuální večer

Punctum na Žižkově nabídne francouzský audiovizuální večer

Nestihli jste moravský sleep-over s Les Halles a Magnétofonique? Pak zavítejte ve středu 17. srpna do žižkovského prostoru Punctum na Krásově ulici, kde uslyšíte během jednoho večera hned několik francouzských umělců. Jak zní koláž Panovy flétny, terénních nahrávek a vesmírných kláves? Baptiste Martin křižuje Evropu se svým spolupracovníkem Magnétofonique a po brněnské celonoční seanci vystoupí v Praze za doprovodu projekcí české VJky DVDJ NNS.

Dalšími hosty budou Graal zastupující label Le Cabanon a Sacrifice Seul. Graal svou hudbu bez hranic vytváří pomocí gramofonů, CD playerů a kazetových přehrávačů. „Sacrifice Seul je improvizační DIY techno projekt posouvající možnosti dostupné zvukové techniky. Výsledkem je svobodná hudba osvobozená od svazujícího řádu, “ přibližují pořadatelé, co všechno v Punctu zazní. O vizuály se během jejich vystoupení postará francouzský umělec DDT a nakonec zmíněná trojice vystoupí ve speciálním společném setu.

Vstupné 100 korun je dobrovolné, tak přijďte podpořit klub Punctum Krásovka (fungující také jako občasné rádio), který akci pořádá ve spolupráci s nám dobře známými Genot Centre (projekt SILENT_NIGHT). Více informací najdete na facebookové události.


Les Halles & Magnétophonique + Graal + Sacrifice Seul + PDT / DVDJ NNS VJs, Praha – Punctum Krásovka, 17. 8. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.