Queens of the Stone Age potvrdili vydání novinky na červen

Queens of the Stone Age, foto Universal Queens of the Stone Agefoto: Universal

Dlouho očekávaná zpráva pro fanoušky Queens of the Stone Age je konečně tady. Kapela potvrdila, že jejich nová, v pořadí šestá studiová deska vyjde v červnu pod názvem ...Like Clockwork.

V minulosti prosákly ven informace, že na novém albu QOTSA se podílel Dave Grohl i Trent Reznor a také Elton John, Mark Lanegan a Jake Shears ze Scissor Sisters. Koncem loňského roku kapela zveřejnila krátký komediální dokument Secrets of the Sounds, kde uvádí diváky do tajů své práce ve studiu. Na tento film se můžete podívat níže a dozvíte se v něm, mimo jiné, kdo je nejoblíbenějším hercem Joshe Hommea. První ukázky nové tvorby jsou k poslechu na oficiálním webu QOTSA.  

Letos se můžeme těšit na Queens of the Stone a jejich novou desku živě, a to na festivalu Rock For People, který proběhne 2.-5. července a uvidíte je také, pokud míříte na polský Open'er ve dnech 3.-6. července.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.