Rangleklods mění jméno na Blondage a přijedou rozdivočet Besedu u Bigbítu

Rangleklods Rangleklods Libor Galia

Ještě v prosinci loňského roku řádili v rámci série Itch My Ha Ha Ha v brněnském Kabinetu Múz jako Rangleklods (a my to zachytili jak slovem, tak obrazem), nyní se dánská dvojice inovativních elektroniků hlásí o slovo s novou tvorbou a také novým jménem. Ode dneška už je najdete pouze jako Blondage a jedna z prvních možností, kde jejich novou etapu naživo okusit, se naskytne na festivalu Beseda u Bigbítu.

Blondage tak rozšiřují pestrou nabídku dosud potvrzených hostů, kteří na slovácký venkov zavítají. Figurují mezi nimi Shilpa Ray, Go March a perly české, slovenské, polské a maďarské alternativy. „Kapela se rozhodně nebojí experimentovat a do své hudby často zapojuje zvuk vlastnoručně vyrobených interaktivních elektronických nástrojů,“ proklamují o Blondage pořadatelé Besedy a slibují nesmírně intenzivní a energickou show. Protancujete troje střevíce.

Letošní ročník Besedy u Bigbítu se uskuteční první srpnový víkend, tedy ve dnech 5. a 6. srpna.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.