Rozkročený metalista Molly pokřtí svou kazetu v pražském Basementu, doprovodí jej Oil Thief a Hive Mind z Ameriky

Rozkročený metalista Molly pokřtí svou kazetu v pražském Basementu, doprovodí jej Oil Thief a Hive Mind z Ameriky

Na pódiu skryt pod rybářskou čepicí a pseudonymem Molly, to je civilním jménem Jan František Mišek, který ke dni 3. října vydal svou debutovou kazetu. Týden na to, 10. října, pokřtí B Sides And Rarities v pražském Basement Baru.

„Hudba Molly pracuje se zvukem analogových syntezátorů, vzývá náladu starých béčkových filmů, žánrovek s Clintem Eastwoodem, italských gialo horrorů a v neposlední řadě vzdává hold legendě Johna Carpentera,” přednáší ze Stoned to Death, pyšnící se tím, že smlouvu s Molly podepsali ještě před prvním koncertem. „Neustále se vyvíjející a progresivní masu zvuku, kterou Molly produkuje a která se s každým živým koncertem proměňuje a vydatně bobtná, bylo třeba zachytit hned v počátcích. To aby budoucí mládežníci mohli vzpomínat na mistrovo rané období.” Debut je na modré kazetě v limitované edici 70 kusů.

Oslava debutu proběhne ve vršovickém klubu, kde se představí i Oil Thief a Hive Mind z kalifornského labelu Chondrictic Sound. Díky nim se Basementem rozčísne i surové techno, záludný noise mezi industriálem a ambientem.

Naslouchat rozkročenému metalistovi zatím můžete třeba skrz Soundcloud.

Křest Molly (+ Oil Thief + Hive Mind), Praha – Basement Bar, 10. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.